Půjčky na MD jsou speciální půjčky vytvořené jen a jen pro matky, na mateřské dovolené. Mateřská dovolená je svým způsobem krásná, ale příjmy rodiny jsou většinou o hodně dolů a tak někdy maminky využijí půjčky na MD.

Kdo využije půjčky na MD ?

Narození miminka je v každé rodině velkým a výjmečným okamžikem, který vám zůstane v hlavě až do konce vašeho života.

Půjčky na MD

Půjčky na MD

I případné snížení příjmů, zato rozhodně stojí. Někdy se však maminky dostávají do těžkých situací, zvláště samoživitelky, které to mají opravdu těžké a někdy jím nezbyde nic jiného než si vzít nějaké půjčky na MD.

Snížení příjmů rodiny, výsledkem jsou někdy půjčky na MD

Maminka musí odejít ze svého stálého zaměstnání. A rodina tak přijde mnohy o celou polovinu svých příjmů. Maminka sice dostane od státu tzv mateřskou. Ale ta je v malé výši. A tak musí veškeré příjmy pokrýt muž. Problém nastává v případě, že muž ženu opustí, nebo má muž moc nízké příjmy. V tom případě může žena využít nějaké půjčky na MD.

Výdaje rostou, lepí to půjčky na MD

Aby toho nebyly dost, tak nejenže příjmy šli razentně dolů. Ale po narození miminka nám skokově vzrostou výdaje. Protože výdaje na miminko jsou v dnešní době docela obrovské. Je třeba nakoupit spustu věcí, například vybavení a oblečení pro miminko, postýlku, hračky, plenky, ubrousky, botičky atd. Prostě není to vůbec jednoduché. Proto mohou být někdy pomocníkem i půjčky pro ženy na MD.

Nebankovní půjčky na MD

Banky se otáčejí maminkám na mateřské dovolené zády a nechtějí jim poskytnou žádnou půjčku, jelikož mají malé příjmy. Přijde mi to od bank dost sobecké. Půjčky na MD tedy hojně poskytují nebankovní společnosti z nebankovního sektoru. U nás v České republice máme jak solidní a prověřené nebankovní společnosti, tak malé tzv. garážové nebankovní společnosti, které ve vetšině případů nejsou moc seriozní a je lepším se jim obloukem vyhnout. Je proto důležité důkladně vybírat, kde si půjčky na mateřské dovolené vlastně vezmeme.

Půjčky na MD výhody

Půjčky na MD mají tyto hlavní výhody:

  • peníze získáte rychle
  • nemusíte nosit potvrzení o výši vašich příjmů
  • Někdy můžete mít i záznam v registru dlužníků